Zmiany w składzie Kolejarza na mecz z Krosnem

W niedzielę o godz. 16 żużlowcy z Opola podejmą na własnym stadionie ekipę KSM-u Krosno. Porównując skład Kolejarza z ostatniego spotkania z Wanda Kraków zaszły trzy zmiany.
W pojedynku nie zobaczymy najlepszego zawodnika Kolejarza w tym pojedynku, wypożyczonego z Bydgoszczy młodzieżowca Szymona Woźniaka oraz Marcina Jędrzejewskiego, który w niedzielę z Wandą zdobył tylko trzy punkty. Zabraknie także najskuteczniejszego żużlowca opolan w tym sezonie Duńczyka Jespera B. Monberga.

W awizowanym składzie są za to jak zwykle Stanisław Burza, Tomasz i Marcin Rempała, a także Rafał Fleger, który w ostatnim meczu ponownie założył plastron Kolejarza i zdobył dziesięć punktów. Ponadto są również dwaj młodzieżowcy, wypożyczony z Leszna Daniel Kaczmarek, który wystąpił już w czterech spotkaniach ligowych w tym sezonie oraz wychowanek Michał Kordas, dla którego będzie to debiut w rozgrywkach ligowych. Nie ma za to innego opolanina Damiana Dróżdża.

Z kolei KSM przyjedzie do Opola ze świetnie znanym u nas Ronniem Jamrożym, dwoma stranieri Clausem Vissingiem i Tobiasem Buschem oraz Szymonem Kiełbasą, Mariuszem Fierlejem i Łukaszem Kretem.

Początek spotkania na stadionie przy ul. Wschodniej w niedzielę o godz. 16. Będzie to przedostatni mecz Kolejarza na własnym torze w tym sezonie. W drugim spotkaniu trzeciej kolejki play-off ŻKS ROW Rybnik podejmie u siebie Wandę Kraków.