Nie tylko świetnie grają, ale i dobrze wyglądają [GALERIA]

Nie przestają zadziwiać w tym sezonie siatkarki SMS-u LO2 Opole. Poprzednio utrzymały się w rozgrywkach tylko dzięki barażom, a teraz w czterech meczach straciły tylko jednego seta i zdecydowanie przewodzą w swojej grupie.
Ostatnie dwa mecze rozgrywały we własnej hali i wywalczyły pewne zwycięstwa. Najpierw rozbiły Zorzę Wodzisław Śląski 3:0 (w setach do 16, 16 i 15), a następnie wynik ten poprawiły z rezerwami SMS-u Sosnowiec (do 13, 17 i 15)!

Wyniki te doceniają również kibice, albowiem w środę hala przy ul. Pułaskiego była wypełniona po brzegi. - Chcemy, żeby Opole było dumne z naszej gry - nie kryje trener naszych dziewcząt Patryk Fogel, wspominając przy okazji o sesji zdjęciowej w amfiteatrze jako promocji nie tylko dla drużyny, ale i miasta. Jej efekty można zobaczyćTUTAJ .

- Zawsze staramy się grać o wygraną, tak że i tym razem marzy nam się gra o najwyższe cele - powtarza z kolei rozgrywająca opolanek Marta Sikora.