Hokejowy wynik meczu piłkarskiego - 11:10

Właśnie takim rezultatem zakończyły się rzuty karne w półfinale okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Czarnymi Otmuchów i Piastem Strzelce Opolskie. Bohaterem gości został bramkarz Marcin Feć, który w 11. serii jedenastek najpierw zdobył gola, a chwilę później obronił strzał golkipera miejscowych Łukasza Jedynaka.
W regulaminowym czasie gry nasi trzecioligowcy remisowali 1:1, a ponieważ rozstrzygnięcia nie przyniosła także dogrywka, o wszystkim zadecydowały jedenastki. Kibice w Otmuchowie przeżyli nie lada emocje, bo rzadko się zdarza, aby piłkarze aż 21 razy z rzędu trafiali do siatki. Ponieważ wszyscy zawodnicy z pola zdążyli już wykonać karnego, w 11. serii do piłki podeszli bramkarze.

Marcin Feć z Piasta pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce, a kilkanaście sekund później obronił uderzenie Łukasza Jedynaka. Dzięki temu Piast awansował do finału PP na szczeblu okręgowym, którego stawką będzie występ w rozgrywkach ogólnopolskich.

W decydującym spotkaniu, 11 czerwca, ekipa ze Strzelec Opolskich zmierzy się z drużyną Małapanew Ozimek. W półfinale lider IV ligi opolskiej pewnie pokonał w Grodkowie rewelację tegorocznych rozgrywek - występujący w VII lidze (klasie A) miejscowy GKS 3:0.