Mistrzyni świata poprowadziła trening z naszą młodzieżą [ZDJĘCIA]

Halowa mistrzyni świata i rekordzistka Polski w skoku wzwyż Kamila Lićwinko sprawiła nie lada niespodziankę uczestnikom Małego Festiwalu Skoków, który niemalże już tradycyjnie otworzył Opolski Festiwal Skoków.
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych obecnie lekkoatletek w Polsce wystartuje w imprezie głównej, która odbędzie się w niedzielę, ale nie przeszkodziło jej to w tym, by już w piątek rano pojawić się na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków. Do tego ku uciesze wszystkich obecnych poprowadziła trening oraz udzieliła kilku wskazówek.

Poza nią w imprezie wzięli udział również: Paulina Rześniowiecka - brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w wieloboju lekkoatletycznym, Krzysztof Plaskota - wicemistrz Polski w wielobojach, Konrad Owczarek - złoty medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski w skoku wzwyż i Janusz Trzepizur - olimpijczyk, złoty medalista Mistrzostw Polski, srebrny medalista Mistrzostw Europy.

Po tych kilku radach odbyły się zawody na dwóch skoczniach i uczestniczyli w nich uczniowie opolskich szkół. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę ok. godz. 14.