Mecz na szczycie Gwardii Opole. Lider podejmuje wicelidera [WIDEO]

Terminarz rozgrywek I ligi tak się ułożył, że opolscy szczypiorniści już na początku sezonu spotykają się z innymi faworytami rozgrywek. Dziś o godz. 18 w hali przy ul. Kowalskiej kolejny pojedynek na szczycie z drugą w tabeli Siódemką Miedź Legnica.
Dwa tygodnie temu gwardziści pokonali u siebie ówczesnego wicelidera KSSPR Końskie 30:27, tydzień temu wygrali na wyjeździe z innym zespołem z czołówki Viretem Zawiercie 29:21, a teraz czeka ich starcie z legniczanami.

Ekipa Miedzi, spadkowicz z ekstraklasy sprzed dwóch sezonów, wskazywana jest wśród faworytów, a bezpośrednie starcie z Gwardią może mieć duże znaczenie dla końcowego układu w tabeli. Jak na razie Miedź ma na swoim koncie trzy zwycięstwa: z MTS-em Chrzanów, Olimpią Piekary Śl. i MKS-em Kalisz oraz jedną, niespodziewaną, porażkę z SPR-em Tarnów. Początek dzisiejszego pojedynku w hali przy ul. Kowalskiej o godz. 18.O tej samej porze rozpocznie się - również bardzo ciekawie zapowiadające się - spotkanie drugiego z naszych I-ligowców Olimpu Grodków, który podejmie we własnej hali (ul. Sienkiewicza) Viret Zawiercie.