Czołowa tenisistka świata pojawi się w Opolu [WIDEO]

Nie lada atrakcja czeka na wszystkich, którzy we wtorek pojawią się na meczu hokeistów na lodzie Orlika Opole. Na trybunach Toropolu zasiądzie bowiem trzecia w rankingu światowym tenisistek ziemnych Petra Kvitova.
Czeszka pojawi się w Opolu w związku z meczem Polonii Bytom. W klubie tym bowiem gra jej chłopak Radek Meidel, a ona często lubi mu kibicować.

Warto odnotować, iż Kvitova przyjedzie do naszego miasta prosto z Singapuru, gdzie brała udział w WTA Finals, który uznawany jest za nieoficjalne mistrzostwa świata tenisistek. Co ciekawe trzy lata temu wygrała w tym turnieju, teraz jednak nie wyszła z grupy (przegrała m.in. z Agnieszką Radwańską). Jej największymi dotychczasowymi sukcesami są dwa triumfy w grze pojedynczej podczas Wimbledonu (2011 i 2014). Łącznie ma na koncie 14 zwycięstw w singlu podczas zmagań WTA. Dwa razy zdobyła także Puchar Federacji wraz z drużyną Czech.

Początek spotkania Orlik - Polonia o godz. 18.30.

Tymczasem zobacz i posłuchaj co powiedział trener naszego zespołu po niedzielnym meczu, w którym jego podopieczni ulegli na swoim lodowisku GKS-owi Tychy 0:7. W dodatku była to ich najwyższa porażka w tym sezonie.