Nowa siatkarka w SMS-ie LO 2 Opole. Młodzieżowa reprezentantka Polski

Przyjmująca Katarzyna Lisiecka podpisała dziś kontrakt z II-ligowym zespołem siatkarskim z Opola. 24-letnia zawodniczka jest absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Sosnowcu, w przeszłości grała już w I lidze, a także w juniorskiej i młodzieżowej reprezentacji kraju.
- Od początku sezonu postawiliśmy sobie za cel wygrywać w każdym meczu i poprawiać swoje umiejętności. Chcemy spełnić marzenia nasze i naszych kibiców i w końcu awansować do I ligi. Aby stało się to jeszcze bardziej realne, zdecydowaliśmy się zakontraktować kolejną zawodniczkę z I-ligowym doświadczeniem - mówi trener SMS-u LO 2 Patryk Fogel.

Po dziewięciu spotkaniach ligowych tego sezonu jego podopieczne mają na koncie siedem zwycięstw i dwie porażki i aktualnie plasują się w tabeli na trzeciej pozycji. Trzeba jednak podkreślić, że mają jeden mecz rozegrany mniej od liderek Sokoła Katowice i wiceliderek AZS-u Politechnika Śląska Gliwice, do których tracą odpowiednio pięć i jeden punkt.

Nowa siatkarka SMS-u w przeszłości występowała na zapleczu PlusLigi kobiet, m.in. w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Sokole Chorzów. Jest absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Sosnowcu.