Opolski piłkarz trafił do ligi szkockiej

Wychowanek Rodła Opole, były gracz zespołu juniorów Odry Opole, młodzieżowej reprezentacji Polski, a także seniorów m.in. Ruchu Zdzieszowice, GKS-u Bełchatów, Warty Poznań i MKS-u Kluczbork gra obecnie w szkockiej drużynie Montrose FC.
Klub z niewielkiej miejscowości w hrabstwie Angus występuje w Scottish Professional Football League 2, czyli czwartej klasie rozgrywkowej. 22-letni pomocnik z Opola zadebiutował już w barwach nowego zespołu.

Przypomnijmy, że Nowosielski jest wychowankiem Rodła Opole, później grał w juniorach Odry i Promienia Opalenica, a także w Ruchu Chorzów ME. Na swoim koncie ma również występy w reprezentacji Polski U-18, U-19 i U-20. W 2010 roku trafił do II-ligowego wówczas Ruchu Zdzieszowice, później przez półtora roku grał w GKS-ie Bełchatów zarówno w zespole Młodej Ekstraklasy, jak i w pierwszej drużynie (pięć meczów w T-Mobile Ekstraklasie).

Potem był jeszcze graczem I-ligowej Warty Poznań, a na początku tego roku był przymierzany do Odry Opole i MKS-u Kluczbork. Ostatecznie trafił do tego drugiego klubu, w którym w rundzie wiosennej grupy zachodniej II ligi zagrał w 11 spotkaniach. W czerwcu rozstał się z biało-niebieskimi.