Sport.pl

Spędź Dzień Kobiet z Odrą Opole

Nie lada niespodziankę z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich pań... choć nie tylko przygotowały Odra Opole i Szkoła Tańca Fokus. W parku na osiedlu AK będzie można bowiem wziąć udział w tańcu zumba i szeregu ćwiczeń fizycznych.
- Akcja ma na celu promocję zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Tym razem ćwiczenia zostały przygotowane specjalnie dla pań, ale oczywiście dla innych chętnych uczestników również znajdzie się zajęcie, szczególnie tych najmłodszych - tłumaczy Krzysztof Wanke ze Stowarzyszenia "OKS Odra" Opole i dodaje, że to propozycja nie tylko dla wiernych kibicek klubu, ale także żon, narzeczonych i dziewczyn tych, którzy sporo czasu poświęcają piłce nożnej i śledzeniu wydarzeń sportowych. Dzięki temu bowiem panowie mają doskonałą okazję do rewanżu i w ramach prezentu zaproszą swoje partnerki do udziału w tej akcji. W sposób szczególny klub chce także pamiętać o mamach wychowanków Akademii Odry Opole, które cierpliwie i wytrwale dbają o ich obecność na treningach, nierzadko poświęcając czas na ich dowożenie na zajęcia. - Chcemy pokazać, że to doceniamy, dlatego każdy młody piłkarz Odry Opole otrzyma specjalne zaproszenie do wręczenia swojej mamie - podkreślają przedstawiciele opolskiego klubu.

Wspólne ćwiczenia tym razem odbędą się na alejkach parku osiedla Armii Krajowej (dawny ZWM) o godz. 11, a grupę będzie można odnaleźć u podnóża parkowej górki. Po krótkim rozruchu dla pań poprowadzone zostaną zajęcia zumby, które są połączeniem gorących latynoskich rytmów z taneczną formą aerobiku, łatwą i dostępną dla każdego. - To przede wszystkim dobra zabawa, a wcześniejsze doświadczenie czy przygotowanie nie jest konieczne - opowiada Joanna Bąk ze Szkoły Tańca Fokus, która poprowadzi ćwiczenia.

W tym czasie dla wszystkich młodych osób, które również są zaproszone do udziału, zawodnicy Odry poprowadzą piłkarski trening. W ten sposób panie będą mogły się skupić na ćwiczeniu, a ich pociechy zostaną pod dobrą, sportową opieką.

Więcej o: