Tłumy kibiców na prezentacji Odry Opole przed rundą wiosenną [WIDEO, ZDJĘCIA]

Nietypowo - nie w klubie, ale w Solarisie - odbyła się dziś prezentacja opolskich piłkarzy, którzy już w sobotę wznowią walkę o awans do II ligi. Aby zobaczyć swoich ulubieńców, w centrum handlowym pojawiły się tłumy kibiców.
Nic w tym dziwnego, wszak od ostatniego spotkania ligowego minęły grubo ponad trzy miesiące, a zimą w Opolu nie było zbyt wielu okazji, aby zobaczyć choćby sparing niebiesko-czerwonych. W Solarisie fani Odry mogli zobaczyć niemalże całą drużynę, zabrakło jedynie bramkarza Filipa Wichmana, który jest chory.

Pojawili się za to m.in. czterej nowi piłkarze opolskiego klubu: Damian Ałdaś, Dawid Abramowicz, Waldemar Gancarczyk i Łukasz Żegleń. - Brakowało nam szczególnie młodzieżowego napastnika, kreatywnych zawodników środka pola i defensywnego piłkarza dobrze grającego głową. To bardzo duże wzmocnienia zespołu - podsumowywał trener Odry Zbigniew Smółka.

Największe brawa od kibiców zebrał jednak Tomasz Copik, który wraca do gry po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. - Uważam, że nadchodząca runda będzie lepsza od poprzedniej, bo mamy dwa kluczowe wzmocnienia. Po pierwsze, mamy w końcu zdrowego Tomka Copika, po drugie wierzę, że na wyjazdach będziemy grali jak u siebie, dzięki waszemu wsparciu - mówił do kibiców szkoleniowiec, nawiązując do faktu, iż w rundzie wiosennej fani Odry mieli zakaz wyjazdów na mecze w zorganizowanej grupie. W rundzie wiosennej kibice będą mogli już jeździć wraz z piłkarzami i z pewnością chętnie będą z tego korzystać, co udowodnili choćby dziś, pojawiając się tak licznie na prezentacji.

Po części oficjalnej fani mieli okazję spotkać się z piłkarzami, porozmawiać, zrobić sobie zdjęcia. Pierwsze spotkanie o punkty już w sobotę o godz. 15, kiedy na stadionie przy ul. Oleskiej pojawi się Podbeskidzie II Bielsko-Biała.