Pawłowski: schrzaniliśmy ten mecz

Hokeiści opolskiego Orlika przegrali w niedzielę w Bytomiu z wiceliderem I ligi - miejscową Polonią 3:5. - Trochę schrzaniliśmy ten mecz. Nie uważam, że Polonia była od nas lepsza o dwie bramki - oceniał na gorąco trener opolan Jerzy Pawłowski.
Mimo wyrównanej gry - a momentami nawet przewagi orlików - w pierwszej tercji to poloniści byli znacznie skuteczniejsi i zdobyli trzy gole. Opolanie nie załamali się i w kolejnych odsłonach ambitnie gonili wynik, by w trzeciej tercji zmniejszyć straty do jednej bramki (3:4). Niestety, na więcej nie było ich już stać. - Nie wykorzystaliśmy kolejnych dobrych sytuacji, a Polonia strzeliła nam bramkę z kontry i praktycznie przesądziła o wyniku, szkoda - żałował Pawłowski. W końcówce szkoleniowiec zdjął z boiska nawet bramkarza, niestety nie przyniosło to już zmiany rezultatu.

Polonia Bytom - Orlik Opole 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)

Bramki dla Orlika: Korzeniowski (dwie), Walouszek