Sport.pl

Siatkówka plażowa na zimowo

Już w niedzielę na boiskach BAQ BeachClub w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się pierwszy zimowy turniej siatkówki plażowej. Zawody organizowane będą przez cały styczeń dla duetów męskich, żeńskich, mikstów oraz oldboyów.
W terminarzu przewidziane są zmagania zarówno dla zawodników grających zawodowo, jak i dla amatorów plażówki. Pierwsza część imprezy rozgrywana będzie w grupach, druga w systemie pucharowym. Wpisowe do turnieju to 40 zł od pary. Dla najlepszych przewidziane są nagrody ufundowane przez miasto Kędzierzyn-Koźle. Inauguracyjny turniej, podobnie jak i pozostałe, rozpocznie się o godz. 10. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową na adres info@baqclub.pl lub dzwoniąc pod nr 692 447 327.

Terminarz pozostałych imprez w tym miesiącu: 9 (sob.) - mixt, 10 (niedz.) - turniej męski (I liga), 17 (niedz.) - turniej męski (II liga), 23 (sob.) - turniej żeński, 24 (niedz.) - turniej męski (I liga), 30 (sob.) - turniej oldboyów, 31 (niedz.) - turniej męski (II liga).