Odra trenuje, testuje i sparingi planuje

Piłkarze Odry Opole w środowe popołudnie po raz drugi w tym roku spotkali się na zajęciach. Po raz pierwszy jednak trenowali z piłkami.
Przypomnijmy, iż we wtorek szkoleniowiec niebiesko-czerwonych Petr Nemec zalecił bowiem testy ergospirometryczne, a badania miały charakter indywidualny. W środę już jego podopieczni trenowali wspólnie.

W tym gronie - jak podaje oficjalna strona klubu - było kilka nowych twarzy. Wśród nich najbardziej rozpoznawalny był Szymon Kaźmierowski. 26-letni napastnik ma za sobą występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w barwach takich klubów jak Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski i Polonia Warszawa. Ostatnio występował w Stomilu Olsztyn, ale na początku grudnia rozwiązał kontrakt. Poza nim przybyli choćby bramkarze: 21-letni Damian Primel z KS-u Polkowice i 19-letni Jakub Kujawka z Cuiavia Inowrocław (III liga).

Tymczasem zmianie uległ plan sparingów, albowiem swój pierwszy test-mecz opolanie rozegrają w najbliższą sobotę, kiedy to na boisku centrum sportu przy ul. Północnej podejmą LZS Piotrówka. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 15.