Kolejni piłkarze odchodzą z Odry. W klubie zostało tylko dziewięciu graczy

Bramkarz Damian Primel oraz napastnicy Adrian Krysian i Piotr Bondziul nie będą występować w Odrze w przyszłym sezonie. Po spadku z II ligi z klubem pożegnało się już 13 piłkarzy, w kadrze pierwszej drużyny nie ma obecnie żadnego bramkarza, a w sumie jest tylko dziewięciu futbolistów.
Aktualnie ważne kontrakty z Odrą mają tylko pomocnik Sebastian Deja oraz obrońcy Ivan Udarevic, Maciej Michniewicz i Tomasz Copik, którzy niedawno przedłużyli umowy. Z wypożyczenia z Piasta Strzelce Opolskie wraca z kolei Dawid Wolny, ale z Odry odchodzi do GKS-u Katowice inny wypożyczony piłkarz Dariusz Zapotoczny.

Trwają rozmowy na temat nowych kontraktów z Krystianem Kowalczykiem, Mateuszem Cieluchem oraz dwoma napastnikami Marcinem Kocurem i Dawidem Jarką. Po odejściu Primela w kadrze pierwszego zespołu nie ma obecnie żadnego bramkarza.

Przypomnijmy, że wcześniej z klubem pożegnali się trener Petr Nemec (zastąpił go Zbigniew Smółka), Maciej Krakowiak, Michał Glanowski, Mateusz Krawiec, Bartosz Pawlak, Paweł Giel, Donatas Nakrosius, Grzegorz Skrzypczak, Patryk Duda i Tomasz Wawrzyniak.