Sport.pl

Odra Opole wygrywa z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała

Odra Opole bez większych problemów pokonała na wyjeździe rezerwy ekstraklasowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Nasi piłkarze triumfowali 3:0 i umocnili się na pozycji lidera grupy opolsko-śląskiej III ligi.
Przyjezdni przez całą pierwszą połowę próbowali, ale nie potrafili odpowiednio udokumentować tych chęci. Aż nadeszła dosłownie ostatnia sekunda tej odsłony. Z rzutu wolnego precyzyjnie dośrodkował Waldemar Gancarczyk, a Łukaszowi Staroniowi wystarczyło dołożyć nogę i piłka zatrzepotała w siatce.

Wydawało się, że bramka do szatni doda opolanom animuszu, ale miejscowi potrafili umiejętnie tonować ich ofensywne zapędy. Kwadrans przed końcem jednak trafieniem popisał się Tomasz Wepa, wykazując się największym sprytem pod bramką "Górali". A przeciwnika dobił 300 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego Waldemar Gancarczyk. On pewnie wykorzystał rzut karny

Odra zagrała w składzie: Kleemann - Trznadel, Peroński, Bodzioch, Brusiło, Wepa, Bella, Kolanko (62. Niemczyk) W. Gancarczyk, K. Gancarczyk (68. M. Gancarczyk, Staroń (70. Wolny).

Przypomnijmy, iż o godz. 17 na boiska wybiegnąpozostałe nasze zespoły rywalizujące na tym poziomie, bo zarówno Ruch Zdzieszowice jak i LZS Piotrówka. Pierwsza z tych ekip na murawie stadionu przy ul. Rozwadzkiej podejmie rezerwy Piasta Gliwice. Z kolei team z powiatu strzeleckiego jedzie do GKS-u 1962 Jastrzębie.

O tej samej porze swój pojedynek zainauguruje najlepsza nasza drużyna regionu czyli MKS Kluczbork, którego czeka starcie w Bełchatowie z tamtejszym GKS-em

Więcej o: