Na mecz z Wisłą Płock najlepszych biletów już nie ma

Nie ma już biletów na miejsca siedzące na najbliższy pojedynek piłkarzy ręcznych Gwardii Opole z Orlenem Wisłą Płock. Spotkanie to rozpocznie się w niedzielę w hali przy ul. Kowalskiej o godz. 14.30.
Rozeszło się także już ponad 300 karnetów na wszystkie mecze tego sezonu, które nasi szczypiorniści mają zaplanowane u siebie, i tym samym klub wyczerpał całą pulę karnetów przeznaczonych do sprzedaży. 

Zainteresowani uczestniczeniem w niedzielnym widowisku mogą jednak spróbować jeszcze szczęścia tuż przed meczem, albowiem w sprzedaży będą jeszcze bilety na miejsca stojące, jakkolwiek ich ilość będzie ograniczona.

Klub cały czas zaprasza jednak do korzystania ze Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów powiązanego ze stroną internetową (www.gwardiaopole.pl) oraz przypomina, że ci, którzy wykupili karnety przez ten system, mogą je wydrukować samodzielnie lub odebrać karnet w sekretariacie klubu. Samodzielnie wydrukowany karnet jest dokumentem ważnym i upoważniającym do wstępu na halę.