Nasze łyżwiarki pozowały do "Playboya". To kolejne sportsmenki w tym magazynie

Aida Bella i Marta Wójcik są już po sesji do listopadowego numeru "Playboya". W przeszłości magazyny dla panów często namawiały do zdjęć znane sportsmenki. Zobacz kilka z nich.

Aida Bella i Marta Wójcik

Zainteresowanie sportsmenkami i zapraszanie ich na sesje zdjęciowe nie może dziwić, wszak kobiety uprawiające sport, niejako przy okazji treningów, dbają również o piękną sylwetkę, a wiele z nich to wyjątkowo piękne dziewczyny.

W przypadku Aidy i Marty wyjątkowe jest to, że pozowały w dwójkę, dotychczas nasze sportsmenki jak dotychczas zawsze miały sesje indywidualne. Opolskie łyżwiarki będzie można zobaczyć na listopadowej okładce magazynu "Playboy" i nie tylko...

Milena Radecka Milena Radecka Playboy

Milena Radecka

Czołowa Polska siatkarka, reprezentantka kraju, brązowa medalistka mistrzostw Europy pozowała do "Playboya" w wydaniu z listopada 2011 roku. Nie była zresztą pierwszą przedstawicielka tej dyscypliny sportu, która pojawiła się w tym magazynie, przed nią sesję w "Playboyu" miała...

Anna Werblińska Anna Werblińska Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Anna Werblińska

Wówczas nosiła jeszcze panieńskie nazwisko Barańska. To ona przetarła szlaki kolejnym sportsmenkom, bowiem co ciekawe była pierwsza polska zawodniczką, która pozowała na okładce tego czasopisma. W sesji do "Playboya" wzięła udział w marcu 2010 roku.

Marta Domachowska Marta Domachowska Playboy, luty 2013

Marta Domachowska

W przeszłości pierwsza rakieta w Polsce, na korcie często przyciągała uwagę mediów nie tylko swoja grą, ale i urodą. W sesji do "Playboya" pozowała stosunkowo niedawno, bo w lutym tego roku.

Jagna Marczłajtis

Najlepsza Polska snowboardzistka pozowała w sesji dla magazynu dla panów jeszcze przed Werblińską. W tym przypadku był to jednak "CKM", a sesja miała miejsce w 2007 roku.

... ... Maxim Magazine

Agnieszka Szott

Piękna koszykarka w 2002 roku została wybrana Miss Basketu, a po tym konkursie na sesję zdjęciowa zaprosił ja magazyn "Maxim". Patrząc na jej urodę trudno się dziwić, zresztą Miss Basketu nie jest jedynym wyróżnieniem Szott, bowiem w 2011 roku została wybrana także "The Hottest Woman od EuroBasket".

Sylwia Gruchała

Czołowa polska florecistka uznawana jest za jedną z najpiękniejszych naszych sportsmenek i trudno się z tym nie zgodzić. W sesji dla magazynu "CKM" wystąpiła w grudniu 2007 roku.

Magdalena Brzeska Magdalena Brzeska Playboy

Magdalena Brzeska

Niemiecka gimnastyczka, polskiego pochodzenia (urodziła się w Gdyni) w naszym kraju jest mało znana, ale u naszych zachodnich sąsiadów kibice dobrze wiedza kto to jest. Nic dziwnego, bo poza sesja do niemieckiego wydania "Playboya" (wrzesień 2011 roku), brała udział także w kilku telewizyjnych reality show.

Agnieszka Radwańska

Chyba najgłośniejszym echem odbiła się jednak rozbierana sesja zdjęciowa najlepszej polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej, która pozowała do magazynu "ESPN Body Issue". Naga Radwańska pływająca w basenie pośród piłek tenisowych wywołała w Polsce prawdziwa burzę.